Apie paslaugą

Internetinis marketingas – skaitmeninė rinkodara

Internetinis marketingas (online marketingas, internetinė reklama, emarketingas, e-marketing) - galingas pagalbos šaltinis, kuriuo naudojantis pasirenkami tinkamiausi reklamos kanalai ir jų formos pasiekti didžiausiai tikslingai parinktai auditorijai. Naudodamiesi šiuo įrankiu turite galimybę pateikti informaciją klientui apie save įvairiomis formomis, šiam Jūsų net neieškant. Taip skatinsit ne tik pardavimų augimą, bet ir Jūsų įmonės žinomumo didėjimą.

Google Paieška. AdWords sprendimas. Tai galimybė rodyti kliento skelbimus Google paieškos rezultatų sąraše pagal pasirinktus raktinius žodžius. Naudojantis šia paslauga, reikia mokėti tik už interneto lankytojų paspaudimus ant skelbimo, kurie nukreipia į kliento svetainę. Google AdWords yra tinkamiausias reklamos variantas organizacijoms dirbančioms sezoniškai. Taip pat renginiams ir visiems kitiems, kurie nori staigaus reklamos efekto.

Google paieškos sistema. Reklaminių skydelių – banerių rodymas. Tokia reklamos forma gali būti transliuojama Lietuvos arba užsienio interneto svetainėse. Statistiškai tai yra efektyviausias ir pigiausias būdas pasiekti potencialų klientą su vizualine medžiaga, kuri jį „įtikins“ pasinaudoti Jūsų paslaugomis ar pirkti prekes.

Gmail naujienlaiškiai. Jūsų klientai naudojasi Gmail pašto paslaugomis? Elektroninio pašto kanalas, kuriuo naudojasi beveik visi, todėl norint pajusti šio reklamos būdo galimybes, reikia puikiai parengti naujienlaiškį, suformuluoti antraštę taip, kad padėtų potencialiam klientui išspręsti turimą problemą arba paliktų pėdsaką atmintyje ateičiai. Tai būdas pateikti informaciją naujienlaiškio forma apie įmonę neįkyrint pašto vartotojui ir tuo pačiu didinant žinomumą. Šioje reklamos nišoje mokama tik tada, kai vartotojas peržiūri naujienlaiškį.

Youtube reklama. Galimybė transliuoti reklaminius vaizdo klipus Youtube sistemoje. Ši paslauga apmokęstinama tik vartotojui peržiūrėjus visą Jūsų pateiktą vaizdo medžiagą nuo pradžios iki galo.

Facebook reklama. Milijonai lankytojų kasdieną. Lengviausiai pasiekiama aktyvi auditorija. Įmanomos plataus spektro komunikacijos ir reklamos paslaugos populiariausiame socialiniame tinkle tiksliai parinktiems vartotojams.

Marketingo kampanija naudojant įžymybių rinkodarą. Staigus reklamos efektas pasiekiantis keliasdešimt tūkstančių socialinių tinklų vartotojų.

Visų marketingo kampanijų nuolatinis stebėjimas ir analizavimas. Rodiklių dinamikos sekimas ir atitinkamas reagavimas į jų pokytį. Taip pritaikysime Jums labiausiai tinkantį marketingo planą ir paruošime ataskaitas ateities darbams.

Remarketingas

Įvedinėjat naują produktą į rinką? Reikia atsinaujinti įmonę neatsiliekant nuo konkurentų? Norit susigrąžinti prarastus klientus?

Remarketingas tai pakartotinės rinkodaros procesas, kuris leidžia rodyti norimą reklamą vartotojams jau buvusiems Jūsų puslapyje. Tai būdas, kuriuo galėsite reklamuoti naują produktą/paslaugą, pateikti naują pasiūlymą buvusiam svetainės lankytojui ir tuo pačiu analizuoti vartotojų lūkesčius pateikiant skirtingą informaciją bei stebint jų elgseną.

Sužinoję Jūsų lūkesčius ir tikslus, išanalizuosime aktualius rinkos veiksnius ir paruošime remarketingo planą, kuris tikslingai ir taupydamas resursus sieks tikslų.

Mes galime jums padėti!