Apie paslaugą

Kodėl Jums reikalinga SEO optimizacija?

SEO optimizacija (angl. Search engine optimization) – procesas, kurio metu internetinė svetainė yra optimizuojama paieškos sistemoms. Šio proceso tikslas – pagal pasirinktus raktinius žodžius pasiekti kuo aukštesnę poziciją paieškos sistemoje. Kitaip tariant, SEO optimizacija atsakinga už Jūsų puslapio atsiradimą pirmąjame Google puslapyje suvedus Jūsų veiklą atspindinčius raktinius žodžius.

Internetinė svetainė bei reklama internete (pvz:SEO optimizacija) yra vieni efektyviausių reklamos kanalų, tačiau daugelis vis dar nesugeba pilnai išnaudoti visų galimybių internete. Kodėl? Dažniausiai tai yra žinių ir patirties stokos pasekmės. Kam Jums reikalingos SEO paslaugos? Tam, kad Jūs pagaliau būtumėt matomi paieškos sistemų pirmuosiuose puslapiuose (Google, Bing, Yandex, Yahoo ir t.t.), užsitikrintumėte didelį potencialių klientų srautą į Jūsų svetainę ir, žinoma, kad padidintumėte pardavimus!

SEO optimizacija. Kriterijai

Paieškos sistemos geriausiai vertina kokybiško ir unikalaus turinio internetines svetaines, tai yra vienas svarbiausių svetainės optimizavimo paieškos sistemoms aspektų. Koks turinys yra kokybiškas? Visų pirma - naudingas vartotojui, Jūsų svetainėje talpinamas turinys turi būti aktualus potencialiam Jūsų klientui: atsakantis į rūpimus klausimus, siūlantis problemų sprendimo galimybes, aiškus ir puikiai suprantamas, atspindintis šiuolaikinės visuomenės poreikius bei gyvenimo būdą. SEO paslaugos neapsiriboja tik turiniu, kartu ypatingai svarbi ir Jūsų tinklapio techninė pusė. Todėl vartotojo patirtis (UX) Jūsų tinklapyje turi būti maksimaliai gera, be jokių trikdžių ir saugumo spragų. Šiuos, bei visus kitus SEO optimizavimo kriterijus mes žinome ir suprantame, tad tikrai galime Jums padėti!

Teikiamos SEO paslaugos:

  • Rinkos analizė;
  • Rekomendacijos klientui;
  • Vidinis SEO;
  • Išorinis SEO;
  • Proceso stebėjimas ir analizavimas;
  • Tobulinimas (Esamų SEO klaidų taisymas siekiant geresnio rezultato).

Pradėkime jau šiandien!

Mes galime jums padėti!