Tinklalapių ir socialinių tinklų administravimas

Apie paslaugą

Kodėl reikėtų administruoti savo tinklalapį?

Sukurti Jūsų produktui/paslaugai tinklapį yra tik pirmas žingsnis siekiant įsitvirtinti internetinėje erdvėje. Kur kas daugiau pastangų ir resursų reikalauja nuolatinė internetinio puslapio priežiūra bei palaikymas. Svetainės turinys turi būti pastoviai atnaujinamas ir papildomas inovatyvia informacija, kuri turi būti ne tik naudinga vartotojui, bet ir atspindinti visas naujausias tendencijas Jūsų veiklos srityje. Svarbu nepamiršti tinkamai valdyti turinį ir neapsunkinti vartotojo nereikalinga ir neaktualia informacija. Svarbu rasti “aukso viduriuką” Jūsų puslapyje publikuojamos informacijos kiekiui, srautams ir jos pobūdžiui. Kitu atveju galite atbaidyti perkrautu ir neaktualiu turiniu, o Jums tai reikštų potencialių klientų praradimą.

Kam Jums reikalinga paskyra socialiniuose tinkluose?

Socialiniai tinklai suteikia galimybę suartėti su Jūsų potencialiais klientais, juos sudominti, užmegzti artimą ryšį ir netgi atlikti tiesioginį pardavimą. Tiesa, tik sukurti paskyrą viename iš socialinių tinklų nepakanka. Norint gauti maksimalią naudą reikia kurti unikalų, Jūsų potencialiems klientams ypač aktualų turinį, didinti paskyros sekėjų gretas akcijomis ar įvairiais konkursais, jiems patrauklia vizualine medžiaga, o informaciją papildyti nuolatos – net kelis kartus dažniau nei Jūsų prekes/paslaugas internetinėje svetainėje.

Unikaliam, patraukliam ir informatyviam turinio pateikimui reikia ne tik daug laiko, bet ir žinių. Dažnai pasitaikantis atvejis šiandieninėje rinkoje – netinkamas socialinės platformos administravimas ir nemokėjimas komunikuoti ir pasiekti „sekėjų“, taip prarandant srautą potencialių klientų.

Socialiniai tinklai – kiekvieno iš mūsų kasdienybė, Jums tereikia deramai tai išnaudoti ir ženkliai padidinsite savo klientų gretas – mes tai pažadame!

Teikiamos socialinių tinklų paskyrų ir internetinių tinklalapių valdymo paslaugos:

  • Facebook;
  • Instagram;
  • Twitter;
  • LinkedIn;
  • Pinterest;
  • Tinklalapio turinio valdymas;
  • Internetinės parduotuvės valdymas.

Norite sutaupyti laiko? Trūksta tinklapio ar socialinių tinkle administravimo žinių? Galbūt Jums reikia mūsų konsultacijos? Susisiekite!

Mes galime jums padėti!