Rašome projekto specifikaciją

Specifikavimas

Individualios sistemos kūrimas prasideda nuo reikalavimų sistemos veikimui analizės. Analizės rezultatai ir visi reikalavimai yra dokumentuojami projekto specifikacijoje, kuri prilygsta projekto įgyvendinimo receptui. Tik turėdami specifikaciją galime pereiti prie sekančio sistemos kūrimo etapo.

Projektuojame sistemą

Projektavimas

Atlikę išsamią reikalavimų analizę ir turėdami kuriamos sistemos specifikaciją, pradedame projektuoti sistemos įgyvendinimo loginius etapus. Projektuodami vadovaujamės ekonomiškumo principu, siekiame trumpiausio sistemos kūrimo termino.

Sistemos įgyvendinimas

Programavimas

Atlikę individualios sistemos projektavimą ir turėdami tikslų planą, pereiname prie įgyvendinimo etapo. Nauja sistema yra įgyvendinama išpildant visus specifikacijoje numatytus reikalavimus ir testuojant jos veikimą.

Perdavimas ir palaikymas

Palaikymas

Ištestuotą ir pilnai veikiančią sistemą perduodame laimingam užsakovui. Įvykdžius sklandų perdavimą, klientu ir toliau rūpinamės ir teikiame jam pagalbą sistemos administravimo, atnaujinimo ir tobulinimo klausimais.

Sistema, optimizuojanti verslą

Individualiai sukurtos sistemos tikslas yra išspręsti kaip įmanoma daugiau Jūsų iki šiol turėtų verslo procesų optimizavimo problemų. Analizavimo etape yra identifikuojamos egzistuojančios probleminės vietos ir surandamas optimaliausias jų sprendimas. Laikantis nustatyto ir tikslaus sistemos kūrimo proceso yra sutaupomi kliento resursai, minimizuojamos galimos klaidos. Taip užtikrinama, jog sukurta individuali sistema išsprendžia iki šiol turėtas Jūsų verslo problemas, sumažina administravimo naštą, užtikrina kokybę ir kontrolę. Verslo sritys kurios dažniausiai renkasi individualių sistemų kūrimą:

  • Logistika ir siuntos;
  • Kelionių organizavimas;
  • Gamyba ir medienos apdirbimas;
  • Klientų aptarnavimas ir telekomunikacijos;
  • Prekyba ir nuoma;
  • Autoservisai;
  • Teisinės ir apskaitos paslaugos;

Patogus administravimo įrankis

Mūsų kuriamos individualios sistemos yra verslo įrankiai, pritaikyti veiklos procesų optimizavimui ir egzistuojančių problemų sprendimui. Įrankio kūrimo procesas yra grindžiamas veiklos optimizavimo, ekonomiškumo ir aiškumo principais. Nuo pirmų kūrimo žingsnių, individuali sistema yra projektuojama siekiant užtikrinti suprantamą ir intuityvų jos naudojimą vartotojams. Aukščiausia teigiama vartotojo patirtis (UX) yra sistemos reikalavimas, o patogus ir lengvas administravimas yra viena iš kertinių sistemos savybių. Todėl šie sukurti įrankiai išsprendžia valdymo problemas, mažina administracinę naštą ir optimizuoja kasdieninius verslo procesus iš esmės. Neretai verslininkai dvejoja dėl individualios sistemos kūrimo, tačiau tie, kurie pasiryžta ir susikuria konkrečiai savo verslui pritaikytą įrankį, sutaupo žmogiškųjų išteklių ir sumažina administracinius kaštus iki 40%.

Apmokome, konsultuojame ir tobuliname

Sukūrus specifiškai Jūsų verslui pritaikytą įrankį, nepaliekame Jūsų vienų ir pilnai palaikome šios sistemos eksploatavimą. Konsultuojame sistemos naudojime ir valdyme, sistemos naudojimo metu. Visuomet padedame spręsti sistemos administravimo klausimus, o prireikus, galime ją administruoti patys, dar labiau palengvinant Jūsų administracinę naštą. Rūpinamės atnaujinimais ir užtikriname nepertraukiamą sistemos veikimą. Individualiai kurtos sistemos grožis pilnai atsiskleidžia situacijose kai atsiranda papildomų reikalavimų, kuriuos visuomet galima integruoti jau paleistoje ir pilnai veikiančioje sistemoje. Tai tampa Jūsų turtu su kuriuo galite elgtis laisvai, nevaržomi licencijų ir ribojimų.

Sukurkime Jūsų verslą optimizuojantį įrankį

Susisiekti

Kaip dar galime padėti

Svetainių kūrimas

Padedame verslui išsiskirti iš konkurencinės aplinkos ir tapti ryškiai matomu internete. Kuriame modernias ir technologiškai pranašesnes reprezentatyvias internetines svetaines. Sukurtos svetainės yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams ir paieškos sistemoms. Leiskite pasirūpinti Jūsų tobulu veidu internete.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kuriame elektroninių parduotuvių šedevrus. Maksimaliai suderiname sklandų elektroninės parduotuvės naudojimąsi su įspūdingu ir novatorišku dizainu. Užtikriname patogų pirkimo procesą, saugų atsiskaitymą ir greitą funkcionavimą. Visos elektroninės parduotuvės yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams, paieškos sistemoms ir patogiam administravimui. Pradėkime parduoti internete.

Projektų atnaujinimas / klaidų šalinimas

Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių ir kitų internetinių sistemų savininkams padedame išspręsti naujas ir įsisenėjusias sistemų problemas. Tvarkome programinio kodo klaidas, atnaujiname sistemas ir jas tobuliname. Sprendžiame dizaino atnaujinimo klausimus. Atliekame sistemų auditus, teikiame pagrįstas išvadas ir rekomendacijas. Išspręsime klaidas kartu.

Noriu daugiau

Mūsų darbai

Jau įsimylėjau

Susisiekime