Randame klaidas

Analizė

Pirmas žingsnis klaidų šalinimo etape yra kliento turimos internetinės svetainės, elektroninės parduotuvės ar kitokio tipo sistemos analizė. Išsiaiškinus egzistuojančias sistemos klaidas ir kliento norą atlikti pakeitimus, esame pasiruošę jas išspręsti.

Sprendžiame klaidas

Sprendimas

Patvirtinus nustatytas egzistuojančias klaidas, apibrėžus jų sprendimo apimtis, imamės programavimo darbų ir sprendžiame problemas iš esmės. Programuodami naudojamės rinkos nustatytais aukščiausiais kodo rašymo standartais ir geriausiomis praktikomis.

Griežtas procesas

Testavimas

Atlikus programavimo darbus ir išsprendus nustatytas klaidas, įvertinti sistemos veikimą perduodame patyrusiems testuotojams. Pastarieji įvertina sistemos veikimą ir įsitikina ar klaidos pašalintos. Tik nustačius, jog visos klaidos pašalintos, sistema perduodama klientui.

Sklandus perdavimas

Perdavimas

Išsprendus sistemos klaidas ir įsitikinus tinkamu veikimu, sistema yra perduodama į kliento rankas. Užtikriname, jog perdavimo procesas būtų sklandus ir klientui reikėtų įdėti minimalias pastangas – viskuo pasirūpiname mes.

Taisome dizaino klaidas

Svetainių lankytojai reikalauja estetikos. Nesvarbu ar kalba eina apie internetinę svetainę, elektroninę parduotuvę ar kito tipo internetinę sistemą, klientui prieinama sistemos dalis turi būti nepriekaištinga ir lengvai valdoma. Net 60% interneto naudotojų nerekomenduos verslo, kurio svetainės dizainas nėra tvarkingas. Rūpinamės verslo patikimumu ir taisome visų tipų dizaino klaidas. Problemas išsprendžiame klientui optimaliausiu ir ekonomiškiausiu būdu.

Kelios dažniausiai sutinkamos dizaino klaidos:

 • Sistema nėra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams;
 • Neteisingas turinio (prekių, nuotraukų, tekstų ar video) atvaizdavimas;
 • Neteisingas dizaino elementų atvaizdavimas;
 • Neteisingai veikiančios / neveikiančios animacijos;
 • Nepatogus valdymas;
 • Neaiškus navigavimas ir kitos vartotojo patirties (UX) klaidos;
 • Nėra socialinių tinklų;

Pasirūpinkite savo nepriekaištinga išvaizda internete.

Užtikriname tinkamą veikimą

Ar žinojote, jog net 88% jūsų internetinių lankytojų nebegrįš pas jus į svetainę, jeigu susidurs su veikimo problema naršant? Netinkamas svetainės ar elektroninės parduotuvės veikimas tiesiogiai kainuoja verslui. Egzistuojant dideliam alternatyvių pasirinkimų kiekiui internete, potencialūs klientai kelia ypatingai aukštus reikalavimus verslo svetainėms. Sprendžiame visas egzistuojančias internetinių sistemų problemas, ištaisome klaidas ir užkertame kelią ateities nelaimėms. Užtikriname nepriekaištingą svetainių ir internetinių parduotuvių veikimą. Dažniausiai sutinkamos veikimo klaidos:

 • Lėtas svetainės krovimosi ir veikimo greitis;
 • Dalis svetainės neveikia arba veikia netinkamai;
 • Neveikia integracijos su trečiųjų šalių sistemomis – apmokėjimas, kurjeris, sandėlio valdymas, buhalterinė sistema ir kt.;
 • Nepatogus pirkimo ir atsiskaitymo procesas;
 • Neaiškus krepšelis;
 • Nefunkcionuojantys mygtukai.

Pasirūpinkite tinkamu svetainės ar elektroninės parduotuvės veikimu, nes tai Jums kainuoja.

Saugumas ir SEO

Pasirūpinus svetainės ar elektroninės parduotuvės išvaizda bei tinkamu veikimu, būtina įsitikinti jos saugumu. Tik saugios sistemos tinkamai reprezentuoja verslą ir atlieka pardavimus. Nustatyta, jog saugumo aspektas yra ypatingai svarbus ne tik elektroninių parduotuvių, bet ir internetinių svetainių lankytojams. Nesaugios svetainės gali atgrasinti klientus pasirodydamos nepatikimos, o nesaugių parduotuvių pirkėjai tiesiog vengia. Saugumo aspektas yra taip pat svarbus Google ir kitų paieškos variklių SEO indeksavimui. Rūpinamės internetinių sistemų saugumu ir jų atitikimu paieškos variklių iškeltiems reikalavimams. Dažniausiai sprendžiamos saugumo ir SEO klaidos:

 • Internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė atvaizduojama kaip nepatikima ir apsunkinamas patekimas į ją arba neleidžiama įeiti;
 • Saugumo sertifikato problemos – užrašas „Not secure“;
 • Internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė yra užkrėsta virusais;
 • Kodas nėra sutvarkytas pagal techninius SEO reikalavimus;
 • Lėtas krovimosi greitis.

Pasirūpinsime teisingu ir saugiu Jūsų svetainės veikimu

Susisiekti

Kaip dar galime padėti

Svetainių kūrimas

Padedame verslui išsiskirti iš konkurencinės aplinkos ir tapti ryškiai matomu internete. Kuriame modernias ir technologiškai pranašias reprezentatyvias internetines svetaines, suderintas su Jūsų įmonės firminiu stiliumi. Sukurtos svetainės yra pagrįstos vartotojų elgsena, pritaikytos mobiliesiems įrenginiams ir paieškos sistemoms. Pasirūpinsime Jūsų tobulu veidu internete.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kuriame elektroninių parduotuvių šedevrus. Maksimaliai suderiname sklandų elektroninės parduotuvės naudojimąsi su moderniu ir novatorišku dizainu. Užtikriname patogų pirkimo procesą, saugų atsiskaitymą, greitą ir sklandų funkcionavimą. Visos elektroninės parduotuvės yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams, paieškos sistemoms ir patogiam administravimui. Padėsime parduoti internete.

Individualių sistemų kūrimas

Įmonėms, siekiančioms maksimaliai optimizuoti savo vidinius procesus, teikiame individualių sistemų projektavimo ir įgyvendinimo paslaugas. Sprendžiame kokybės užtikrinimo, kontrolės, tiekimo ir kitus, versle dažnai sutinkamus iššūkius. Sukurtos sistemos ateityje visuomet gali būti atnaujinamos ir tobulinamos, pritaikomos prie pasikeitusios situacijos. Suvaldysime probleminius procesus.

Noriu daugiau

Mūsų darbai

Jau įsimylėjau

Susisiekime