Skaitmenizuojame verslą* projektas po projekto

Mes palengviname Jūsų naštą

Paprasta, patogu & įsimintina – mūsų kūrybai išsikelti reikalavimai

Pradėti yra lengva, tačiau tęsti ir pabaigti visai kas kito…

Prieš penkerius metus mūsų kolektyvas nusprendė pradėti dalintis savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi internetinių projektų vystymo srityje. Įsteigėme kūrybinę agentūrą kuri specializuojasi internetinių svetainių, internetinių parduotuvių ir individualių interneto technologijomis pagrįstų sistemų kūrime.

Per šį laikotarpį padėjome daugiau kaip 200 įmonių pažaboti begalines interneto teikiamas galimybes verslui. Tiekėjams ir pardavėjams užtikrinome papildomą lankytojų srautą, kurį konvertavome į pelningus pardavimus. Paslaugų teikėjams suteikėme galimybę tinkamai reprezentuoti save internete ir sulaukti ženkliai daugiau užsakymų. Viešoms asmenybėms ir įžymybėms padėjome padidinti savo žinomumą ir matomumą internetinėje erdvėje.

Tai įgyvendinome tęsdami savo misiją – siekdami sukurti gražesnį ir modernesnį internetą, dirbdami tik prie kelių projektų vienu metu. Į kiekvieną projektą įdedame kalnus strategijos, be galo daug širdies – meilės ir darbo.

Esame be galo dėkingi visiems KLIENTAMS už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą leidžiant prisiliesti prie dalelės Jūsų gyvenimo. Sakome nuoširdų AČIŪ visiems kolegoms, kurie savo ištvermingu darbu ir atsidavimu padeda kurti mūsų visų įgyvendinamą viziją.

O Jums, kurie pirmą kartą skaitote šį laišką, tariame – Sveiki! Kuo galime Jums padėti?

Pradžia

01. Analizė

Kuriami projektai visuomet prasideda nuo kliento turimų problemų analizės. Atlikus analizę pasiūlome galimus problemų sprendimus, kartu pateikdami visą su projektu susijusią informaciją. Visuomet pasidaliname savo įžvalgomis ir rekomenduojame optimaliausią problemos sprendimą.

Problemų sprendimas

02. Kūrimas

Programavimas – atlikus analizę ir pasiruošus kliento turimų problemų sprendimui, įdarbinant begalines internetines technologijas, pereiname prie jų sprendimo iš esmės – programavimo. Programavimo etapas yra grindžiamas AGILE modelio principais, o vidiniai procesai yra valdomi pasitelkus laiko patikrinus procesų valdymo įrankius.

Kokybės užtikrinimas

03. Testavimas

Atlikus programavimo darbus, pereiname prie sistemos testavimo etapo. Įgyvendinus projektą visuomet atliekame sistemos veikimo testavimą, taip užtikrindami sukurtos sistemos kokybę. Klientui sistema yra perduodama tik atlikus būtinus testavimus ir įsitikinus tinkamu jos veikimu.

Noriu daugiau

Mūsų darbai

Jau įsimylėjau

Susisiekime