Pradedame

Poreikiai

Internetinės svetainės kūrimas prasideda nuo malonaus pokalbio, kurio metu yra išanalizuojami kliento poreikiai. Tik išgryninus internetinės svetainės idėją ir ją supančius reikalavimus, esame pasiruošę padėti Jums.

Idėjos

Dizainas

Suprasdami visus internetinės svetainės reikalavimus, pradedame kruopščiai kurti jos vizualinę dalį – dizainą. Įspūdingo dizaino kūrimui pasitelkiamos geriausios vartotojo patyrimo (UX) ir rinkos patikrintos praktikos.

Įgyvendinimas

Programavimas

Tik klientui pamilus naujai sukurtą internetinės svetainės dizainą, pradedame programuoti. Programavimo metu yra įgyvendinami visi analizės etape patvirtinti reikalavimai. Programuojame vadovaudamiesi aukščiausiais rinkos standartais.

Priežiūra

Palaikymas

Sukūrus internetinės svetainės projektą kliento nepaliekame vieno. Ir toliau palaikome klientą, teikdami pagalbą svetainės administravime ir rūpindamiesi atnaujinimais. Padedame tolimesniame projekto tobulinime. Mūsų klientai žino, jog niekuomet neliks vieni.

Mylime modernų internetinės svetainės dizainą

„Galvojai, jog matematika yra sunku? – Pabandyk nustebinti žmones sukurdamas stulbinantį svetainės dizainą“

Rinkoje egzistuojant tokiam dideliam kiekiui įspūdingų svetainių, klientai vis aukščiau kelia reikalavimų kartelę jų estetikai. Ar žinojai, kad užtenka vos 50 milisekundžių (0,05 sekundės) žvilgsnio į svetainę, jog klientas nuspręstų ar pirks iš tavęs ar iš konkurento? Sprendimas priklauso griežtai nuo aplankytos internetinės svetainės dizaino. Tai yra vienas iš daugelio reikalavimų, kuriuos šiandien yra iškėlę interneto vartotojai kiekvienam verslui. Suprasdami egzistuojančius reikalavimus, kuriame tik modernius ir novatoriškus internetinių svetainių dizainus. Turėdami gilų vartotojų elgsenos supratimą išsprendžiame patogios navigacijos, lengvo valdymo ir švaraus dizaino poreikius. Paprasta valdyti, patogu skaityti, lengva mėgautis.

Mylime funkcionalias internetines svetaines

„Kiek naudos iš Ferrari, jeigu ji neturi variklio? – tiek pat kiek iš internetinės svetainės, kuri nėra funkcionali.“

Nors dizainas yra ypatingai svarbu, internetinės svetainės funkcionalumas ir tikslus veikimas yra lyg automobilio variklis – be jo mažai naudos.

Kiekvieną kartą kurdami naują internetinę svetainę išskirtinai daug dėmesio teikiame jos funkcionalumui ir teisingam funkcionavimui. Juk svetainė turi atlikti užduotį ir spręsti problemą, kitu atveju ji praranda tikslą. Mūsų tikslas kurti tik saugias, patikimas ir praktiškai išbandytas svetaines. Tai užtikriname naudodami rinkoje nustatytus aukščiausius programavimo standartus, pasitelkdami patyrusius programuotojus ir sistemų testuotojus. Taip užtikriname sukurtos svetainės kokybę ir ilgaamžį veikimą.

Puikiai reprezentuosite savo verslą

Internetinė svetainė yra geriausias Jūsų darbuotojas – Jus reklamuoja 24 valandas per parą, 365 dienas per metus, be atostogų ar išeiginių dienų. Tai yra Jūsų vizitinė kortelė internete, o ar egzistuoja verslas kuriam nereikia vizitinės kortelės?

Pasitelkdami naujausias technologijas kuriame internetines svetaines kurios padeda puikiai reprezentuoti Jūsų verslą. Galite būti užtikrinti, jog visos mūsų sukurtos svetainės yra:

  • Pritaikytos mobiliesiems įrenginiams;
  • Pritaikytos „Google“, „Bing“, „Yahoo“, „Yandex“ ir kitiems paieškos varikliams;
  • Patogios administruoti – lengva kelti ir keisti tekstus, nuotraukas, video ir kitą turinį;
  • Paruoštos sekti lankytojų srautui;
  • Susietos su socialiniais tinklais;
  • Saugios – įdiegtas SSL, saugumą užtikrinantis, sertifikatas;
  • Greitos – užtikrintas greitas svetainės veikimas;
  • Paruoštos tobulinimui – galimybė tobulinti ir atnaujinti.

Šis sąrašas visuomet yra atnaujinamas.

Pasirūpinkime Jūsų tobula išvaizda internete

Susisiekti

Kaip dar galime padėti

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kuriame elektroninių parduotuvių šedevrus. Maksimaliai suderiname sklandų elektroninės parduotuvės naudojimąsi su moderniu ir novatorišku dizainu. Užtikriname patogų pirkimo procesą, saugų atsiskaitymą, greitą ir sklandų funkcionavimą. Visos elektroninės parduotuvės yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams, paieškos sistemoms ir patogiam administravimui. Padėsime parduoti internete.

Individualių sistemų kūrimas

Įmonėms, siekiančioms maksimaliai optimizuoti savo vidinius procesus, teikiame individualių sistemų projektavimo ir įgyvendinimo paslaugas. Sprendžiame kokybės užtikrinimo, kontrolės, tiekimo ir kitus, versle dažnai sutinkamus iššūkius. Sukurtos sistemos ateityje visuomet gali būti atnaujinamos ir tobulinamos, pritaikomos prie pasikeitusios situacijos. Suvaldysime probleminius procesus.

Projektų atnaujinimas / klaidų šalinimas

Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių ir kitų internetinių sistemų savininkams ir administratoriams padedame išspręsti naujas ir įsisenėjusias sistemų problemas. Tvarkome programinio kodo klaidas, atnaujiname sistemas ir jas tobuliname. Sprendžiame dizaino atnaujinimo klausimus. Atliekame sistemų auditus, teikiame pagrįstas išvadas ir rekomendacijas. Įveiksime iššūkius kartu.

Noriu daugiau

Mūsų darbai

Jau įsimylėjau

Susisiekime