Pokalbis

Analizė

Elektroninė parduotuvė pradedama kurti malonaus ir dalykiško pokalbio metu aptariant kliento poreikius. Išgryninus visus numatomus vizualinius ir funkcinius parduotuvės reikalavimus, pereiname prie kūrybinės dalies.

Turtingas dizainas

Dizainas

Išsiaiškinę visus elektroninės parduotuvės reikalavimus ir pilni įkvėpimo, pradedame kruopščiai maketuoti būsimą išvaizdą – dizainą. Įspūdingiausio dizaino kūrimui pasitelkiamos geriausios vartotojo patyrimo (UX/UI), rinkoje patikrintos praktikos.

Įgyvendinimas

Programavimas

Klientui pamilus moderniai pateiktą dizainą, įnirtingai puolame programuoti elektroninę parduotuvę. Programavimo metu įgyvendiname visus pirmuose etapuose iškeltus reikalavimus ir kliento norus. Programavimo darbus atliekame vadovaudamiesi tik aukščiausiais rinkos standartais.

Nuoširdi pagalba

Palaikymas

Startavus naujai internetinei parduotuvei klientą palaikome, teikdami pagalbą parduotuvės administravimo ir atnaujinimo klausimais. Suprantame, jog projekto pradžia yra išskirtinai jautrus laikotarpis, reikalaujantis daug dėmesio ir priežiūros. Mūsų klientai žino, jog visuomet sulauks pagalbos.

Modernus elektroninės parduotuvės dizainas

Galvojai, jog matematika yra sunku? – Pabandyk sukurti stulbinanti svetainės dizainą. Rinkoje egzistuojant tokiam dideliam kiekiui įspūdingų svetainių, klientai vis aukščiau kelia reikalavimų kartelę jų estetikai. Ar žinojai, kad užtenka vos 50 milisekundžių (0,05 sekundės) žvilgsnio į svetainę, jog klientas nuspręstų ar pirks iš tavęs ar iš konkurento? Sprendimas priklauso griežtai nuo aplankytos internetinės svetainės dizaino ir patogumo. Tai yra vienas iš daugelio reikalavimų, kuriuos šiandien yra iškėlę interneto vartotojai kiekvienam verslui. Suprasdami egzistuojančius reikalavimus, kuriame tik modernius ir novatoriškus internetinių svetainių dizainus. Turėdami gilų vartotojų elgsenos supratimą išsprendžiame patogios navigacijos, lengvo valdymo ir švaraus dizaino reikalavimus. Paprasta valdyti, patogu skaityti, lengva mėgautis.

Funkcionali elektroninė parduotuvė

Kiek naudos iš Ferrari, jeigu ji neturi variklio? – tiek pat kiek iš internetinės svetainės, kuri nėra funkcionali. Nors dizainas yra ypatingai svarbu, internetinės svetainės funkcionalumas ir tikslus veikimas yra lyg automobilio variklis – be jo mažai naudos.

Kiekvieną kartą kurdami naują internetinę svetainę išskirtinai daug dėmesio teikiame jos funkcionalumui ir teisingam funkcionavimui. Juk svetainė turi atlikti užduotį ir spręsti problemą, kitu atveju ji praranda tikslą. Mūsų tikslas kurti tik saugias, patikimas ir praktiškai išbandytas svetaines. Tai užtikriname naudodami rinkoje nustatytus aukščiausius programavimo standartus, pasitelkdami patyrusius programuotojus ir sistemų testuotojus. Taip užtikriname sukurtos svetainės kokybę ir ilgaamžį veikimą.

Galingas įrankis parduoti internete

Internetinė svetainė yra geriausias Jūsų darbuotojas – Jus reklamuoja 24 valandas per parą, 365 dienas per metus, be atostogų ar išeiginių dienų. Tai yra Jūsų vizitinė kortelė internete, o ar egzistuoja verslas kuriam nereikia vizitinės kortelės?

Pasitelkdami naujausias technologijas kuriame internetines svetaines kurios padeda puikiai reprezentuoti Jūsų verslą. Galite būti užtikrinti, jog visos mūsų sukurtos svetainės yra:

  • Pritaikytos mobiliesiems įrenginiams;
  • Pritaikytos „Google“, „Bing“, „Yahoo“, „Yandex“ ir kitiems paieškos varikliams;
  • Patogios administruoti – lengva kelti ir keisti tekstus, nuotraukas, video ir kitą turinį;
  • Paruoštos sekti lankytojų srautui;
  • Susietos su socialiniais tinklais;
  • Saugios – įdiegtas SSL, saugumą užtikrinantis, sertifikatas;
  • Greitos – užtikrintas greitas svetainės veikimas;
  • Paruoštos tobulinimui – galimybė tobulinti ir atnaujinti;

Šis sąrašas visuomet yra atnaujinamas.

Pasirūpinkime Jūsų tobula parduotuve internete

Susisiekti

Kaip dar galime padėti

Svetainių kūrimas

Padedame verslui išsiskirti iš konkurencinės aplinkos ir tapti ryškiai matomu internete. Kuriame modernias ir technologiškai pranašias reprezentatyvias internetines svetaines, suderintas su Jūsų įmonės firminiu stiliumi. Sukurtos svetainės yra pagrįstos vartotojų elgsena, pritaikytos mobiliesiems įrenginiams ir paieškos sistemoms. Pasirūpinsime Jūsų tobulu veidu internete.

Individualių sistemų kūrimas

Įmonėms, siekiančioms maksimaliai optimizuoti savo vidinius procesus, teikiame individualių sistemų projektavimo ir įgyvendinimo paslaugas. Sprendžiame kokybės užtikrinimo, kontrolės, tiekimo ir kitus, versle dažnai sutinkamus iššūkius. Sukurtos sistemos ateityje visuomet gali būti atnaujinamos ir tobulinamos, pritaikomos prie pasikeitusios situacijos. Suvaldysime probleminius procesus.

Projektų atnaujinimas / klaidų šalinimas

Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių ir kitų internetinių sistemų savininkams ir administratoriams padedame išspręsti naujas ir įsisenėjusias sistemų problemas. Tvarkome programinio kodo klaidas, atnaujiname sistemas ir jas tobuliname. Sprendžiame dizaino atnaujinimo klausimus. Atliekame sistemų auditus, teikiame pagrįstas išvadas ir rekomendacijas. Įveiksime iššūkius kartu.

Noriu daugiau

Mūsų darbai

Jau įsimylėjau

Susisiekime